Huawei ID nedir? Huawei ID hesabı nasıl açılır?

HUAWEI ID (Huawei Kimliği), HUAWEI’nin resmi web sitesine, developer (geliştirici) hesabına ve HUAWEI bulut hizmeti gibi tüm HUAWEI servislerine erişmek için kullandığınız hesaptır. Geliştiriciler için HUAWEI ID, basit ve güvenli bir şekilde kayıt olmaya ve oturum açmaya izin verir.

Huawei ID Oluşturma Adımları

Zaten bir HUAWEI kimliğiniz varsa,  HUAWEI Developer’da oturum açmak için bu sayfada sağ üst köşedeki Log In‘e tıklayın.

HUAWEI ID’niz yoksa, aşağıdaki adımlarla kaydolun.

Adım 1: Kayıt sayfasına girmek için yine aynı sayfada sağ üst köşedeki Sign In‘e tıklayın.

Adım 2: E-postanız veya cep telefonu numaranızla bir HUAWEI Kimliği oluşturabilirsiniz.

E-postanızla kaydoluyorsanız, doğru e-posta adresini ve doğrulama kodunu girin (bazı bölgelerde cep telefonu numarası ve doğum tarihi gerekir). Parola başarıyla ayarlandıktan sonra REGISTER butonuna tıklayın.

Cep telefonu numaranızla kaydoluyorsanız, doğru cep telefonu numarasını ve doğrulama kodunu girin, şifreyi ayarlayın ve REGISTER butonuna tıklayın.

Adım 3: HUAWEI ID ve Cloud (Bulut) bildirimini okuyup onaylayın ve Agree butonuna tıklayın. Kimlik doğrulama sayfası görüntülenecektir.

Başarılı bir şekilde kayıt olduktan sonra, kimlik doğrulama sayfası görüntülenecektir. Sadece başarılı bir kimlik doğrulamasından sonra HUAWEI Geliştiricisi olabilirsiniz.

HUAWEI Developer, şirket geliştiricileri ve bireysel geliştiriciler olmak üzere iki tür geliştiriciyi destekler. Şirket geliştiricileri, bireysel geliştiricilerden daha fazla hizmete erişebilir.